TEN PIERWSZY RAZ

2018

„To opowieść o pięknych chwilach, które pozostają w nas do końca życia. O momentach, za którymi tęsknimy i które się już nigdy nie powtórzą, bo TEN PIERWSZY RAZ może być tylko jeden” – opisywał ten singiel jego autor, Łukasz Musiał, który pojawił się w nim jako wokalista.

TEN PIERWSZY RAZ w eterze pojawił się 20 lutego 2018 r. – na antenie Radia WAWA. 1 marca 2018 r. w sieci ukazał się towarzyszący mu teledysk w reż. Michała Jagiełły. Fabuła klipu oparta była na speed datingu, czyli tzw. szybkiej randce. Teledysk do dziś emitowany jest na antenie Eski TV.

Jeden z naszych ostatnich singli mogliście usłyszeć w ponad 20 rozgłośniach radiowych w kraju i za granicą, w tym m.in. na antenie Radia Eska czy Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia. Utwór trafił też na listy przebojów, m.in.: ArtRadia Bogatynia (1. miejsce), Radia FAMA (1. miejsce), Wietrznego Radia na 92,7 i 99,9 FM w Chicago, Radia ZW, Radia Index czy internetowego radia FTB (2. miejsce). Pisały o nim m.in.: CGM.pl, „Gazeta Wyborcza”, „Dziennik Zachodni”, Legalna Kultura.Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem